آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ساعت ۹:۲۷
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه بجنورد:

دانشجویان برای واکسیناسیون اقدام کنند/دانشجویان جدید پس از تزریق دوم وارد دانشگاه شوند

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه بجنورد با اشاره به آغاز واکسیناسیون دانشجویان گفت: دانشجویان برای واکسیناسیون اقدام کنند.
دانشجویان برای واکسیناسیون اقدام کنند/دانشجویان جدید پس از تزریق دوم وارد دانشگاه شوند,خراسان شمالی+بجنورد+واکسن+کرونا+دانشجو+دانشگاه بجنورد+محمدرضا قربانی

محمدرضا قربانی، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه بجنورد در گفت و گو با پایگاه خبری بجنا با بیان اینکه واکسیناسیون دانشجویان از 18 شهریور ماه جاری آغاز شده، اظهار کرد: لیست دانشجویان دانشگاه بجنورد به منظور معرفی برای واکسیناسیون به وزارت علوم ارسال شده که وزارت علوم لیست را در اختیار وزارت بهداشت قرار داده است.

قربانی افزود: تمامی دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت  http://salamat.gov.ir نسبت به ثبت نام برای واکسیناسیون اقدام کنند.

وی همچنین عنوان کرد: این سایت برای واکسیناسیون اساتید و پرسنل دانشگاه نیز از یک ماه گذشته فعال بوده است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه بجنورد در ادامه خاطر نشان کرد: اقدامات صورت گرفته برای معرفی لیست اساتید، پرسنل و دانشجویان به وزارت بهداشت و درمان از طریق وزارت علوم انجام شده و هیچ گونه لیستی برای دانشگاه علوم پزشکی استان ارسال نشده است.

وی همچنین عنوان کرد: تا به حال حاضر تمامی پرسنل، اساتید، دانشجویان و حتی نیروهای شرکتی هیچ گونه کمبود یا مشکلی برای دریافت واکسن نداشته اند مگر آنکه خود شخص به علت ابتلا به کرونا و یا هر علت دیگر برای واکسیناسیون به مراکز مشخص شده، مراجعه نکرده باشند.

قربانی تصریح کرد: تمامی دانشجویان پس از ثبت نام در سایت مشخص شده به منظور تزریق واکسن می توانند به مرکز واکسیناسیون معرفی شده مراجعه کنند.

وی همچنین افزود: اساتید و پرسنل دانشگاه بجنورد نیز برای تزریق واکسن به دو مرکز واکسیناسیون ایثار و شهدای معلم مراجعه کردند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه بجنورد در خاتمه بیان کرد: اسامی دانشجویان ورودی جدید نیز توسط سازمان سنجش و وزارت علوم برای ثبت در سامانه واکسیناسیون در اختیار وزارت بهداشت قرار می گیرد.

قربانی با بیان اینکه دانشجویان ورودی جدید فقط یک دوز از واکسن را دریافت کرده اند که زمان تاثیرگذاری آن چند ماه خواهد بود، افزود: امکان انتقال بیماری از این افراد وجود دارد که نیاز است پس از دریافت دو مرحله واکسن و گذراندن زمان مشخص شده، وارد دانشگاه شوند.

انتهای پیام/یزدانی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار راز و جرگلان