آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۸۷۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ساعت ۱۶:۳۳

کشف بیش از ۸ کیلوگرم مواد مخدر در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 8 کیلو و 55 گرم مواد مخدرسنتی از نوع تریاک و دستگیری 3 نفر سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.
کشف بیش از 8 کیلوگرم مواد مخدر در اسفراین  ,

به گزارش پایگاه خبری عصر اترک از اسفراین، سرهنگ محمد روهنا با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی در پوشش خانواده با یک دستگاه خودرو قصد انتقال و فروش مواد مخدر در سطح شهرستان را دارد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی، فنی و پلیسی موفق به شناسایی متهمان و خودرو مذکور شدند، افزود: با هماهنگی با مقام قضایی و هوشیاری ماموران،خودرو مورد نظر توقیف و 3 نفر متهم دستگیر شد.

سرهنگ روهنا تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو و مخفیگاه متهمان مقدار 8 کیلو و 55 گرم مواد مخدر سنتی از نوع تریاک کشف و ضبط کردند.

این مقام انتظامی بابیان اینکه خودروی متهمان به پارکینگ منتقل و هر 3 متهم نیز به مراجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: پلیس به هیچ عنوان اجازه جولان به سوداگران مرگ و افرادی که سلامت جامعه را به خطر می اندازند نمی دهد و انتظار می رود تا شهروندان عزیز در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک مراتب را بلافاصله از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار راز و جرگلان