آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۵۵۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ساعت ۱۱:۴۳
کارشناس مسکن سازمان بهزیستی خراسان شمالی عنوان کرد:

آغاز ثبت نام متقاضیان روستایی تحت پوشش بهزیستی خراسان شمالی در طرح های حمایتی مسکن

هادی غافله باشیان با اشاره به اینکه همزمان با سراسر کشور ثبت نام متقاضیان روستایی در طرح حمایتی مسکن از روز 27 اردیبهشت ماه آغاز شده است، گفت: در مراحل گذشته به دلیل محدودیت های سامانه و عدم امکان ثبت نام همزمان، متقاضیان روستایی تحت پوشش بهزیستی تاکنون ثبت نام نشده اند.
آغاز ثبت نام متقاضیان روستایی تحت پوشش بهزیستی خراسان شمالی در طرح های حمایتی مسکن,

هادی غافله باشیان، کارشناس مسکن سازمان بهزیستی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار داشت: ثبت نام متقاضیان روستایی طرح های حمایتی مسکن از ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری در استان و سراسر کشور آغاز شده است.

وی ادامه داد: در مراحل گذشته به دلیل محدودیت های سامانه و عدم امکان ثبت نام همزمان، صرفا ثبت نام از متقاضیان شهری صورت گرفته و متقاضیان روستایی تاکنون ثبت نام نشده اند.

این مقام مسئول گفت: این در حالی است که سامانه طرح های حمایتی مسکن از ۲۷ اردیبهشت ماه 1401 برای ثبت نام از متقاضیان روستایی نیز در دسترس قرار گرفته است.

غافله باشیان عنوان کرد: خانوارهای روستایی تحت حمایت بهزیستی فاقد مسکن نیز می توانند از تاریخ 27 اردیبهشت که سامانه فعال شده است در بازه زمانی تعیین شده به سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن مراجعه و ضمن وارد کردن تمامی اطلاعات، نسبت به بارگذاری کامل مدارک مربوطه اقدام کنند.

کارشناس مسکن سازمان بهزیستی خراسان شمالی یادآور شد: متقاضیان فاقد مسکن تحت حمایت بهزیستی استان می توانند با مراجعه به سامانه saman.mrud.ir در طرح های حمایتی مسکن ثبت نام کنند.

این مقام مسئول اضافه کرد: لازم به ذکر است کد ملی، شماره همراه و شهر محل تقاضای متقاضیان ثبت نام در سامانه طرح های حمایتی مسکن بنا به تاکیدات دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی پس از انتخاب قابل تغییر نخواهد بود.

 

انتهای پیام/ رحمانی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی اخبار راز و جرگلان